Gwiazdkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej w Międzyzdrojach

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w dniu 17 grudnia 2017 r. w Hali sportowej przy SP 1 w Międzyzdrojach został rozegrany Gwiazdkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorami turnieju byli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach oraz KS Fala Międzyzdroje. W turnieju wystąpiło dziewięć drużyn z Międzyzdrojów, Wysokiej Kamieńskiej, Świnoujścia, Wolina, Przybiernowa i Szczecina. Jednym z punktów regulaminu było niezbędne posiadanie przynajmniej jednej grającej kobiety w składzie. W finale Christmas Team zmierzyło się z Michorkiem. Był to pojedynek doświadczonych graczy z dobrze wyszkoloną technicznie młodzieżą. Ostatecznie finał wygrała drużyna Christmas Team 2:0 (25:16, 25:16). W składzie zwycięzców zagrali: Patrycja Woreta, Dariusz Kozłowski, Agnieszka Baryłowicz, Michał Antol, Kamil Kacperski, Arkadiusz Kacperski. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna PSG Świnoujście pokonując w bezpośrednim pojedynku Wysoką Kamieńską 2:0 (25:14, 25:17). Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik PSG Świnoujście  Maciej Brzeziński. Najlepszą zawodniczką została Agnieszka Baryłowicz z Christmas Team. Skromne wyróżnienie otrzymał również najstarszy zawodnik turnieju, którym został Jarosław Kokolus z Wolina.