14 maja 2016 Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego zaprasza na tegoroczną Noc Muzeów pn „NOCNE ŻYCIE” od 18.00 do północy

To co na co dzień wydaje nam się doskonale znane, nocą okazuje się zupełnie innym światem.

Światem w którym coś huczy, syczy i szeleści. A wyobraźnia podpowiada nam, że żyją tam niesamowite stwory…

Tylko w tę jedna noc w roku umożliwiamy Państwu odkrywanie świata przyrody wyspy Wolin, w mroku, jedynie z pomocą latarki.

14 maja 2016 Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego zaprasza na tegoroczną Noc Muzeów pn „NOCNE ŻYCIE” od 18.00 do północy.

W programie liczne atrakcje! Wstęp jest oczywiście bezpłatny!

Startujemy z grą przyrodniczą w blasku latarek z nagrodami. Na dwie godziny zgasną światła na salach Muzeum i zwiedzanie będzie odbywało się z latarkami.

Na konkursowej karcie każdy z uczestników otrzyma do wykonania zadania. Za poprawne wykonanie przewidujemy nagrody.

Następnie zapraszamy na Nocne harce z specjalnym animatorem – Nietoperzem. Poza tym będą kolorowe bańki, malowanie buziek, origami, filcowanie, kolorowanie, ciasteczka, napoje i wiele innych niespodzianek.

Na zakończenie, dla uspokojenia emocji, proponujemy wspólne oglądanie wspaniałego filmu przyrodniczego pt. „Rytmy natury”. Autorzy: Saturnina i Artur Homan, czyta: Krystyna Czubówna.

Ekspozycje Muzeum Przyrodniczego przy ul. Niepodległości 3a w Międzyzdrojach obrazują przyrodę Wolińskiego Parku Narodowego. Można tu z bliska obejrzeć charakterystyczne dla tego obszaru ekosystemy wraz ze specyficznymi dla nich gatunkami: żubrem, dzikiem, bielikiem, jeleniem, batalionami i wiele innych ciekawych zwierząt. Dodatkowo prezentowana będzie wystawa fotograficzna poświęcona nietoperzom.

Serdecznie zapraszamy,

Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *