reklamuj-sie-2

Międzyzdroje

Otwarcie Placu Gwiazd – morze zieleni i przygody – tylko u NAS! Nowa przestrzeń do wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców i gości. Każdego dnia…nowe możliwości…

W najbliższy piątek 30-lipca 2021 r. o godz. 17.00 zostanie otwarta dla mieszkańców i gości nowa, zielona przestrzeń do zabawy i wypoczynku – Plac Gwiazd w Międzyzdrojach, teren przy Alei Gwiazd.

To ważny dzień dla Międzyzdrojów, kiedy w „sercu” międzyzdrojskiej promenady przy Alei Gwiazd oddajemy nową, zieloną przestrzeń do wypoczynku, rekreacji i sportu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieciaki nowe miejsce rekreacji i zabawy, gdzie będą mogły szlifować swoje umiejętności np. na ściankach wspinaczkowych, trampolinach lub pobawić się na placu zabaw a miłośnicy słońca i wypoczynku mogą skorzystać z nowoczesnych leżaków, czy pospacerować w nowej przestrzeni miejskiej. Już dziś zapraszam na otwarcie Placu Gwiazd i imprezę, startujemy 30 lipca o godz. 17.00. Mam nadzieje, że będziemy się wszyscy dobrze bawić- podkreśla Mateusz Bobek Burmistrz Międzyzdrojów.Więcej »

Mija już 5 miesięcy od wdrożenia programu pn. Międzyzdrojska Karta Mieszkańca.

MIĘDZYZDROJSKA KARTA MIESZKAŃCA – AKTUALNOŚCI I STATYSTYKI

Jakie jest zainteresowanie mieszkańców i ile kart zostało już wydanych? Jak informuje Burmistrz Mateusz Bobek: zainteresowanie mieszkańców jest spore. Wydaliśmy dotychczas 1 301 kart mieszkańca. Przeliczając na 1 mieszkańca gminy jesteśmy na poziomie 20% wydanych kart. Czy to dużo?

Więcej »

Koncert Zespołu Luki w Międzyzdrojach

Miejska Biblioteka Publiczna i Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Gmina Międzyzdroje zapraszają na koncert Zespołu Luki, który odbędzie się 28 lipca 2021 r. o godz. 18.00 na Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Wstęp wolny. Więcej »

Książki na wakacje, czyli co czytamy podczas urlopu

20 lipca 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyło się wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki pt. „Skomplikowane, z humorem, a może z dreszczykiem? Jakie książki zabierzesz ze sobą na wakacje?”.

Więcej »

„Przystanek Sport” odbędzie się już w najbliższy weekend w Międzyzdrojach.

Sześć wakacyjnych weekendów i sześć najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Ekipa TVN, Eurosport i Player wspólnie podróżuje po polskim wybrzeżu, zachęcając do zabawy, aktywności fizycznych i relaksu przy największych hitach filmowych!

Więcej »

Wakacje w Międzyzdrojach od 19 do 25 lipca 2021r.

19- 23 lipca ( poniedziałe– piątek )

  • Wystawa malarstwa Izabeli Sak

Międzynarodowy Dom Kultury, wstęp wolny

  • Letni kiermasz „Książka za 1 zł”

godz. 09:00 – 17:00, Miejska Biblioteka PublicznaWięcej »

Lipcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszają na wakacyjne spotkanie pt. „Skomplikowane, z humorem, a może z dreszczykiem? Jakie książki zabierzesz ze sobą na wakacje?” Więcej »

MIĘDZY NATURĄ I KULTURĄ- MIĘDZYZDROJE NA FALI!

Do niedawna wąska- dziś po refulacji przepiękna, szeroka międzyzdrojska plaża staje się miejscem nie tylko chłonięcia słonecznych promieni, ale i wyjątkowym miejscem spędzania czasu wolnego dedykowanego rodzinom. Dlaczego wyjątkowym?Więcej »

Siatkówka sposobem na życie

Na terenie Miejskiej Strefy Aktywności na międzyzdrojskiej plaży (wejście B kierunek na lewo) można spotkać Partycję Żur – mieszkankę Międzyzdrojów, która od roku jest zawodniczką drugoligowego zespołu PSPS Chemik Police. Pomimo wakacji, Partycja niemal codziennie szlifuje swój siatkarski warsztat pod okiem trenerów z macierzystego Klubu Sportowego „Fala” Międzyzdroje, Mariana Kowalewskiego i Jacka Schabowskiego.

Więcej »

„Czwartki artystyczne” – rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze

Międzyzdrojska Biblioteka od lat dba o kreatywny rozwój dzieci i młodzieży, organizuje wiele zajęć, warsztatów, konkursów, w których biorą udział całe rodziny artystycznie spędzając wolny czas. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, postanowiliśmy zorganizować cykl rodzinnych warsztatów plastycznych w plenerze. Zajęcia będą organizowane we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach.

Więcej »