Zwycięski team piłkarski z kamieńskiego WTZ i SPdP z Koła PSONI!

W miniony czwartek (7.06.), w odległych Policach, odbył się VIII Turniej Piłki Nożnej, w którym wystąpiło osiem drużyn prezentujących podobny poziom, stąd zmagania na boisku były bardzo zaciekłe. Młodzi piłkarze przyjechali między innymi ze Szczecina, Kołobrzegu oraz Poznania. Byli również reprezentanci kamieńskiego Koła PSONI (WTZ oraz SPdP), którzy w całej rywalizacji okazali się najlepsi!

Zespoły podzielono na dwie grupy z których do półfinałów awansowały po dwa zespoły. Kamieńska ekipa zagrała najpierw z Policami, wygrywając 2:1. Potem z Kołobrzegiem, strzelając rywalom cztery gole, bez strat własnych. A także z Poznaniem, którego pokonali 5:2, choć nasi młodzi zawodnicy przyznali po meczu, że był to najtrudniejszy przeciwnik.

W finale nasz zespół ponownie spotkał się z gospodarzami turnieju, a mecz (każdy po 2 x 5 minut) zakończył się remisem 2:2. W rzutach karnych wygrał zespół z Kamienia Pomorskiego strzelając rywalom trzy gole, przy stracie dwóch.

Niepodważalnie sukces spory młodzieży z Kamienia Pomorskiego, zważywszy na to, że pozostałe ekipy, w tym gospodarze, mocno zapowiadali przed turniejem, że na pewno wszystkich pokonają, i zdobędą puchar. I jak się okazało, ci najcichsi, najskromniejsi, zagrali tak, że pozostawili wszystkich wcześniej odgrażających się w tyle.

Nasza zwycięska ekipa zagrała w składzie: Piotr N., Sylwester A. z WTZ oraz bracia Grzegorz i Kamil C. oraz Kamil B. z SpdP, wraz z opiekunem, Marcinem Kotowskim.

O tym, jak silna była nasza ekipa niech świadczy jeszcze to, że najlepszym piłkarzem całego turnieju uznano najrówniej grającego Grzegorza C., a królem strzelców został Kamil B.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *