ZOSTAŃ ZAWODNIKIEM IV-LIGOWEGO GRYFA!

Zarząd MGL KS „Gryf” Kamień Pomorski zaprasza do gry w meczu testowym piłki nożnej, który odbędzie się w sobotę, 16 stycznia 2016 roku o godz. 12.00 na stadionie w Kamieniu Pomorskim na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Mecz testowy pozwoli wyłonić zawodników, którzy otrzymają szansę na dołączenie do IV – ligowego zespołu seniorów „Gryfa”. Najlepiej zapowiadający się zawodnicy zostaną zaproszeni na rozmowy z trenerem i Zarządem Klubu.
Celem numer jeden w rundzie wiosennej będzie utrzymanie zespołu w IV lidze. Zapewniamy miłą atmosferę i warunki do trenowania piłki nożnej w klubie, którego historia tworzy się na nowo.
Wielu dawnych zawodników „Gryfa” zapowiada swój powrót do klubu. Mamy nowe władze, świeże spojrzenie i wszystkich nas łączy pasja do piłki nożnej.
Dołącz do najlepszej elity piłkarskiej w gminie! Zapewnimy niezbędny sprzęt sportowy, odzież, odnowę i rehabilitację. Ubezpieczymy Cię od wszelkich możliwych nieszczęść i zadbamy o komfort Twojego treningu.
Przyjdź, zagraj i zobacz jak „Gryfa” odradza się na nowo. Nie prześpij tej szansy. Wielu czekało na nią przez lata. Dzisiaj dajemy szansę każdemu z Was! Zapraszamy na mecz testowy!

Źródło: MGL KS Gryf Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *