Złoty medal za długoletnią służbę dla Aliny Łokaj – Bińkowskiej

28 października 2015 roku (środa) Pani Alina Łokaj – Bińkowska, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kamieniu Pomorskim, otrzymała z rąk Pana Marka Tałasiewicza – Wojewody Zachodniopomorskiego, Medal Złoty za Długoletnią Służbę, który został nadany Jej przez Andrzeja Dudę – Prezydenta RP.
6 listopada 2015 r. (piątek), podczas uroczystego Zarządu Powiatu w Kamieniu Pomorskim, Starosta Powiatu, Józef Malec, serdecznie pogratulował Pani Alinie słowami:
„Z ogromną przyjemnością, gratuluję Pani otrzymania Medalu Złotego za Długoletnią Służbę. Jest to symbol podziękowania za długoletnią służbę, bo otrzymanie takiego medalu musi być poprzedzone odpowiednią ilością lat przepracowanych w służbie dla społeczności lokalnej. Dzisiaj chciałbym życzyć, aby czerpała Pani satysfakcję z pracy którą Pani wykonuje i dużo siły na kolejne lata pracy.”
I my ze swej strony gratulujemy Pani dyrektor tego zaszczytu, wszak zasługuje ona na ten wyjątkowy gest, gdyż poznała się tym, że poprzez wiele lat pracy w zawodzie zawsze jest osobą pogodną, wspierającą mniej doświadczonych pracowników i im jak i wychowankom ośrodka niezwykle pomocna.

(Info. wł.) Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *