Zatrzymany za znieważenie policjantów

Wczoraj policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali podejrzewanego o znieważenie funkcjonariusza publicznego 47-letniego mężczyznę, który awanturował się z żoną w miejscu publicznym. Mężczyzna pił alkohol, a kiedy mundurowi interweniowali, obrzucił ich wyzwiskami. Natychmiast został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Za czyn, którego się dopuścił, grozi mu do roku pozbawienia wolności.
Wczoraj policjanci patrolujący ulice Kamienia Pomorskiego otrzymali informacje o małżeństwie awanturującym się w miejscu publicznym przy ul. A. Mistrzów Żeglarstwa.  Interweniujący policjanci usiłowali wylegitymować 47-latka. Jednak ten, nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego nie odpowiadał na pytania, cały czas przeklinał, wyzywał i ubliżał policjantom.
Patrolowcy postanowili zatrzymać nietrzeźwego mężczyznę. 47-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Teraz stanie przed sądem. Za znieważenie policjantów grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

www.kamien.policja.gov.p

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
sierż. Izabela Trepko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *