Zarząd „Gryfa” zaprasza na dwa ostatnie mecze piłkarskie swoich drużyn

Zarząd MGL KS „Gryf” Kamień Pomorski zaprasza na dwa mecze piłki nożnej, kończące sezon piłkarski 2015/2016.

W piątek, 10 czerwca 2016r. o godz. 19.00, zapraszamy na ostatni mecz o Mistrzostwo II Pomorskiej Ligi Oldboyów, podczas którego weterani kamieńskiego „Gryfa” zagrają z „Lotnikiem” Mirosławiec.

Zespół kamieńskich oldboyów już w poprzedniej kolejce ligowej po pokonaniu u siebie „Bizona” Cerkwica 7:1, zapewnił sobie drugie miejsce w tabeli i bezpośredni awans do I ligi!

W sobotę, 11 czerwca 2016r. o godz. 12.00, zapraszamy na mecz o Mistrzostwo IV ligi, w którym zespół seniorów kamieńskiego „Gryfa” zagra z drużyną „Dąb” Dębno Lubuskie. Drużyna seniorów po pokonaniu „Odry” Chojny (1:0) na wyjeździe, zapewniła sobie utrzymanie w IV lidze zajmując w tabeli bezpieczne 11. miejsce.

Sobotni mecz z „Dębnem” daje jeszcze szansę na miejsce 10, ale oprócz wygranej będziemy musieli jeszcze liczyć na porażkę „Piasta” Chociwel z liderem, „Leśnikiem” Manowo.

Cel jakim było utrzymanie zespołu seniorów w IV lidze, został osiągnięty. Mamy nadzieję, że awans Oldboyów i utrzymanie seniorów w IV lidze, idealnie wkomponują nam się w nadchodzące uroczystości z okazji 70 – lecia istnienia naszego klubu.

Miło nam również poinformować, że Klub Sportowy „Gryf” Kamień Pomorski otrzymał od Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie licencję uprawniającą do gry w sezonie piłkarskim 2016/2017.

Zapraszamy kibiców na dwa pożegnalne piątkowo – sobotnie spotkania w tym sezonie piłkarskim. Oba mecze zostaną rozegrane na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wolińskiej 1, na boisku o sztucznej nawierzchni.

Serdecznie zapraszamy nie tylko kibiców!

Daniel Klamborowski – „Gryf „ Kamień Pomorski

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *