Zaproszenie na występ Aleksandry Wojciechowskiej

W niedzielę 6 marca o godzinie 15:00 w sali Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym przy ul. Garncarskiej na zaproszenie Burmistrza Kamienia Pomorskiego Stanisława Kuryłły wystąpi Aleksandra Wojciechowska.

Aleksandra Wojciechowska – sopran, wieloletnia członkini i solistka Chóru Dziecięcego Don – Diri – Don. Jest studentką studiów magisterskich w klasie prof. dr hab. Iwony Kowalkowskiej w Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Brała udział w wielu projektach realizowanych na scenach Poznania.
Melomani z Kamienia Pomorskiego mieli możliwość zobaczyć i usłyszeć ją w czasie koncertu finałowego podsumowującego III Warsztaty Techniki i Interpretacji Wokalnej, gdzie wykonała partię sopranu solo w Stabat Mater Pergolesiego. Na tym samym festiwalu śpiewała również arie z Pasji Św. Jana – J. S. Bacha.
Podczas koncertu kamieńskiego będzie jej towarzyszyła pianistka Agnieszka Garniewicz.
Ponieważ koncert jest dedykowany Paniom, artystka wystąpi w lżejszym repertuarze operowym i operetkowym, być może będzie również okazja do wspólnego śpiewania.
Po koncercie jest przewidziany poczęstunek przygotowany przez firmę Pana Wiesława Żelka.

Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *