28-01-2016 » Kamień Pomorski

Z golfową ofertą do Niemiec i Danii

Województwo Zachodniopomorskie zaprezentuje swoją ofertę golfową podczas dwóch zbliżających się imprez targowych: 5-7 lutego br. w niemieckim Hamburgu w ramach Targów Hanse Golf oraz w Danii podczas Danish Travel Show w dniach 26-28 lutego.

Pomorze Zachodnie ze swoimi czteroma polami golfowymi jest miejscem coraz częściej odwiedzanym przez miłośników golfa – z Polski i coraz częściej także z zagranicy.

Region posiada niezwykle duży potencjał w tej dziedzinie. Istniejące na jego terenie pola golfowe: Amber Baltic Golf Club, Binowo Park Golf Club, Modry Las, Kamień Country Club charakteryzują się wysokim standardem oraz konkurencyjnymi cenami. To obiekty wyróżniające się nie tylko w skali kraju. Modry Las Golf Club pod Choszcznem zdobył nagrodę The World Golf Awards 2014 dla najlepszego pola golfowego w Polsce, natomiast czołowe niemieckie czasopismo golfowe Golf Journal uznało pole za jedno ze stu najlepszych w Europie.

Podczas dwóch imprez targowych w Niemczech i Danii przedstawiciele zachodniopomorskich pól golfowych zapewnią kompleksową i profesjonalną obsługę potencjalnemu turyście, który chciałby odwiedzić Pomorze Zachodnie. Będzie to także okazja do zaprezentowania typowo turystycznych walorów naszego województwa.

Niemcy i Skandynawia to dwa główne kierunki napływu turystów na Pomorze Zachodnie z zagranicy

Radosław Soćko
Inspektor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *