Wspaniały, dodający osobistego blasku Świat kosmetologii tylko w kamieńskim Centrum Zdrowia i Urody „Beauty Island”

Kamień Pomorski, nie od dziś wiadomo, powoli, ale widocznie rozwija się. Wbrew opiniom pesymistów, są ludzie, szczególnie młodszego pokolenia, którzy chcą tu jak najbardziej żyć, utożsamiać się z tym miastem i wiążą z nim swoją przyszłość.
Tym przykładem bez wątpienia jest pani Joanna Dudkiewicz, młoda, pełna werwy, pomysłów i zapału kobieta, która do Kamienia Pomorskiego przyjechała świadomie, otwierając tutaj właśnie nowoczesne Centrum Zdrowia i Urody o wdzięcznej nazwie „Beauty Island”, co z języka angielskiego znaczy nie inaczej jak Piękna Wyspa.
Ową nazwę co przyznaje, wymyśliła sama, i jak podkreśla, nowo otwarte Centrum ma za zadanie służyć wszystkim klientkom i klientom. W ofercie jest wiele wyśmienitych, bardzo innowacyjnych i interesujących propozycji. Wszystkie one, a jest ich nie mało, mają służyć Osobom pragnącym poprawić swój wygląd, zdrowie oraz urodę.
Jeden z gabinetów poświęcony jest fizjoterapii i masażom. W propozycjach tego gabinetu są masaż klasyczny, kręgarstwo, hiropraktyka (pomoc w zwyrodnieniu stawów, usuwanie ostróg piętowych, haluksów), a także masaż relaksacyjny z użyciem gorących świec czy kamieni.
„Łóżko jest podgrzewane co jest dodatkowym komfortem dla klienta. Otwierając, a wcześniej planując mój gabinet, myślałam o stworzeniu jak najprzychylniejszej atmosfery dla naszych klientów. Starałam się by wszystko z czego tutaj można skorzystać, było na najwyższym poziomie. Przemysław jest doświadczonym specjalistą w dziedzinie Masażu oraz Kręgarstwa. Oprócz studiów w Jeleniej Górze, uczęszczał także na rozmaite kursy, aby wciąż podnosić swoje kwalifikacje.
Każda z osób pracujących w Centrum to specjalista w swojej dziedzinie, dzięki czemu możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Wciąż wyszukujemy zdrowotne nowinki, aby wnieść obsługę klienta na najwyższy poziom” – mówi pani Joanna.
Kolejną wspaniałą profesją w Beauty Island jest Fryzjer. ,,W naszej załodze jest wspaniały fryzjer, który potrafi z włosami zdziałać cuda. Uratował już wiele włosów z opresji, między innymi moje”. – przyznaje pani Joanna.
W Gabinecie Fryzjerskim można zregenerować, odżywić i uzdrowić swoje włosy. Adrian jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem i podoła każdemu wyzwaniu. Gabinet posiada specjalistyczny i nowoczesny sprzęt do pielęgnacji włosów.
W Beauty Island wykonywane są zabiegi pedicure. W cenę zabiegu wliczona jest koloroterapia stóp (leczenie organizmu za pomocą kolorów). Podczas zabiegu również możemy delektować się masażem pleców.
Specjaliści stosują światowej sławy kosmetyki, nie zapominając o najlepszych Polskich markach.
To nowo powstałe Centrum Zdrowia i Urody używa w większości sprzęt jednorazowego użytku, a pozostałe elementy są poddawane procesom dezynfekcji i sterylizacji. „Sterylizacja i dezynfekcja są u nas na porządku dziennym. To podstawa naszej pracy, która zachowuje w taki właśnie sposób możliwość pełnej świadomości tego, że nic nikomu nie grozi.” – podkreśla pani Joanna.
Jest również solarium z najwyższej jakości lampami brązującymi produkcji niemieckiej. Lampy są nowe i robią ogromne wrażenie. Z informacji klientek wystarczy już 5 minut, aby uzyskać złocistą opaleniznę.
Ponadto Centrum posiada bogatą ofertę przekłuwania całego ciała tzw. Piercingu. Do zabiegu używane są kolczyki z wysokiej jakości Tytanu, który jako jedyny materiał jest całkowicie bezpieczny dla organizmu oraz jest hipoalergiczny.
W szerokiej ofercie jest żelazko przeciw – zmarszczkowe i antycellulitowe. Dzięki niemu wygładzimy zmarszczki oraz ujędrnimy ciało, a także poprawimy koloryt skóry. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest Liposukcja Bezigłowa, czyli modelowanie, wyszczuplanie oraz ujędrnianie ciała. Dodatkowo dzięki Laserowi IPL pozbędziemy się na stałe zbędnego owłosienia, usuniemy przebarwienia oraz obkurczymy widoczne naczynia krwionośne ,,Dzięki tym wspaniałym urządzeniom efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu”.
Urządzenie, które zwróciło szczególną uwagę jest D’arsonval, wytwarza ozon i jest antyseptyczny. Jest również przeciwzapalny i za pomocą gazu ozonowego pobudza mieszki włosowe do wzrostu.
CENTRUM ZDROWIA I URODY to jedyne i niepowtarzalne miejsce w Powiecie Kamieńskim. Preferowane jest tu indywidualne podejście do klienta, a co najważniejsze, troska o dobre samopoczucie i wygodę Klienta.
Dlatego niewątpliwie warto skorzystać z usług Centrum Zdrowia i Urody
„Beauty Island” mieszczącym się w Kamieniu Pomorskim przy ul. Piastowej 1 (Stare Miasto), z młodym acz doświadczoną i profesjonalną załogą, który odwiedzić można między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 16:00, z możliwością umówienia wizyty na potrzeby klienta.
Telefon kontaktowy: 734 864 934. Kontakt internetowy: info@beauty-island.pl.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *