Wspaniała zabawa emerycka z okazji Dnia Seniora

Nie od dziś wiadomo, że kiedy seniorzy kamieńskiego Koła PZERiI cokolwiek organizują, a organizują w ciągu roku sporo imprez, to wówczas są one zawsze na przysłowiową piątkę. Nie inaczej było w ostatnią sobotę (27.10.2018 r.), kiedy z okazji październikowego Dnia Seniora zorganizowali znakomitą zabawę, wieczór taneczny pełen humoru i radości, na którym do tańca grał sympatyczny duet „Sławek & Adam”. Blisko sześćdziesiątka bawiących się przeżywała wspaniałe chwile na parkiecie, przy tym jak zwykle, integrując się w niezmiernie kulturalny sposób.

Kilka godzin zabawy, mimo wzrastającego z każdą godziną zmęczenia, wszyscy przyznali jednym głosem, że były po prostu WSPANIAŁE i KLAWE!

Kamieńscy emeryci i renciści, z którymi tańcowali nieliczni członkowie kamieńskiego UTW, umieją się po prostu znakomicie bawić. I to z ogromem wspaniałego nieprzemijającego humoru i umiejętnością cieszenia się swoją Jesienią Życia, która jak widzimy wcale nie musi być monotonna, szara i smutna.

Zabawowy Dzień Seniora przechodzi do historii Koła jako niezwykle udana impreza, która na pewno wielu zapadnie w pamięci na bardzo długi czas.

Pani Irena, szefowa miejscowego Klubu Seniora działającego przy kamieńskim Kole, która wraz z kilkoma seniorami przygotowała cała zabawę, już zapowiedziała, że niebawem, bo w trzecią sobotę listopada, odbędą się tradycyjne Andrzejki, na które oczywiście zaprasza, dodając, iż zapisów na tę zabawę można już dokonywać w siedzibie Koła, we wtorki i piątki w godzinach 10:00 – 14:00. Ilość miejsc jest ograniczona, więc trzeba się śpieszyć i nie czekać na ostatnią chwilę.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *