Wieczorne Wspólne Bieganie w Kamieniu Pomorskim

Ponad dziesięć osób wzięło udział w dziewiątym, a w 2016 roku trzecim „Wieczornym Wspólnym Bieganiu”, organizowanym przez Stowarzyszenie „Klub Biegacza Kamień Pomorski”.
Wyjątkowo w czwartek 3 marca o godzinie 19:00 przed Urzędem Miasta i Gminy Kamień Pomorski spotkali się ci, którzy zaczynają przygodę z bieganiem, i ci, którzy pokonują ponad 10 kilometrowe odcinki.
Po krótkiej rozgrzewce, spokojnym truchtem dopasowanym do poziomu wszystkich uczestników pokonaliśmy trasę „I Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” na dystansie 10 kilometrów, który odbędzie się 6 sierpnia br.
Już teraz serdecznie zapraszamy na jubileuszowe dziesiąte „Wieczorne Wspólne Bieganie”, które odbędzie się w kwietniu br.
Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze się zastanawiają do dołączenia do grupy. Oprócz zgubienia kilogramów, zgrabnej sylwetki możecie poznać pozytywnie nastawionych ludzi. Kolejne wspólne bieganie odbędzie się w grudniu br. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Klubie Biegacza Kamień Pomorski, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.kb-kamien.eu
To nic nie kosztuje, no z wyjątkiem odrobiny czasu. Ale przecież wszyscy narzekamy na jego brak. Zarówno biegacze poranni i wieczorni. Pamiętajcie, że najważniejsza jest odpowiednia organizacja…
Klub Biegacza Kamień Pomorski wspierają: Gmina Kamień Pomorski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, Profeko Sp. z o.o. w Radomiu, Firma Euroimpex S.A. we Wrocławiu oraz Zakład Rehabilitacyjno – Leczniczy „Sandra” Jacek Koszela.

Info. wł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *