Wesoło, radośnie i integracyjnie do późnych godzin nocnych na Święcie Golczewa 2018!

W sobotę na stadionie miejskim od godzin popołudniowych do późno nocnych, trwał bardzo udany festyn „Święto Golczewa 2018”, który zgromadził tłumy ludzi, dla których organizatorzy przygotowali całkiem sporo atrakcji. Mnóstwo różnych stoisk, dmuchańce i inne atrakcyjne zabawy dla dzieci, świetna kuchnia – i to do wyboru. Stąd nikt, kto tu przyszedł lub przyjechał, wcale się nie nudził, bo na tę nudę po prostu nie było czasu.

Można było dla przykładu pozyskać poprzez wybicie młotem na kowadle (nawet można było to zrobić samemu), pamiątkowej i zarazem wyjątkowej monety – Grosza golczewskiego, który sowicie oferowali członkowie Terenowego Koła emerytów i rencistów.

Było całkiem sporo atrakcji, jak i wiele stoisk z różnościami, które zachęcały do korzystania z wielu uciech, a do tego na scenie pojawiali się kolejni, całkiem interesujący artyści, którzy umilali swoją muzyką ów wielogodzinny festyn.

Na scenie wystąpili m.in.: Zespół Śpiewaczy „Maliny” z miejscowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, rosyjska Grupa „Volodja”, która specjalizuje się w wykonywaniu muzyki w stylu rosyjski rock. Był też taneczny KEEP Golczewo, a także, koncert powstałego blisko 20 lat temu zespołu folk rockowego „Redlin” z Jastrzębia Zdroju, który czasowo niestety bardzo długo się przed występem organizował na scenie, co oczywiście nie uszło uwadze niezadowolonych z tego faktu widzów i zarazem słuchaczy. Lecz potem dali niezłego kopa swym całkiem udanym graniem.

Sceniczną gwiazdą festynu był występ kontrowersyjnego wokalisty, Michała Wiśniewskiego, który swą popularność zawdzięcza występami w zespole „Ich Troje”, który zarazem stworzył swego czasu kilka całkiem fajnych przebojów.

Po jego występie przyszła kolej na godzinny koncert discopolowej grupy scenicznej „EXAITED” z wokalistką Agnieszką Drewnicką oraz tworzącym ten duet, aranżerem, Tomkiem Sidorukiem.

Już przed północą DJ MARLON do tańca zachęcał przy świetle księżyca i zgrabnie granej muzyce.

Była to niewątpliwie impreza bardzo udana, której towarzyszyła świetna i zarazem słoneczna pogoda. I pewnie wielu tych, którzy wzięli udział w golczewskim festynie, jeszcze długo będzie go mile wspominać.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *