W niedzielę pojedynek Mistrzów! Medicina zagra z Repro Service Pol!

W najbliższą niedzielę, 31 stycznia 2016 roku o godz. 16.20 w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim podczas XI kolejki Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu aktualny Mistrz Kamienia Pomorskiego – Medicina zagra z Repro Service Pol., z aktualnym Mistrzem Amatorskich Lig Futsalowych Województwa Zachodniopomorskiego!

Podczas meczu XI kolejki ligowej zagrają dwie najlepsze drużyny naszej ligi. Oba zespoły od lat spotykają się w meczach finałowych o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu. Za każdym razem skuteczniejsi byli zawodnicy Mediciny, którzy czterokrotnie sięgnęli po tytuł mistrzowski ogrywając zawodników Repro. Przełom nastąpił w tym roku podczas meczu finałowego w V Zachodniopomorskim

Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Futsalowych, rozegranym w Kamieniu Pomorskim 9 stycznia 2016 roku. Medicina została pokonana w najważniejszym spotkaniu, przegrywając w rzutach karnych 4:3. Repro Service Pol. pod wodzą Prezesa Pana Marka Zagajskiego po raz drugi z rzędu zdobył tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego!

Dodatkowych emocji dodaje fakt, że stawką niedzielnego pojedynku będzie fotel lidera I Ligi Super KALF. Obie drużyny dzieli bowiem w tabeli dystans trzech punktów, jeśli Repro wygra to drużyna ta zrówna się punktami z Mediciną i wtedy zgodnie z zasadą rezultatu bezpośredniego spotkania, zajmie w tabeli pierwsze miejsce. Jeśli jednak wygra Medicina to wówczas aktualny lider zyska 6-punktową przewagę nad Repro na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek ligowych.

Mecz prawdy, mecz rewanżu i ostatni sprawdzian przed tegorocznym finałem. W niedzielę okaże się czy porażka Mediciny w Turnieju Mistrzów była tylko zwykłym przypadkiem, zrządzeniem losu w rzutach karnych czy też Repro po raz drugi odniesie zwycięstwo i podkręci emocje przed nieuchronnie zbliżającym się XVII finałem Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Bo to będzie oznaczało, że po raz pierwszy od wielu lat doczekaliśmy się zespołu, który znalazł skuteczną receptę na Medicinę, która w meczach o grubą stawkę myli się naprawdę bardzo rzadko.

Zapraszamy w niedzielę, 31 stycznia 2016 roku o godz. 16.20 do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim.

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *