W dziecięcym świecie – ADELA KAPCZYŃSKA…

W tym odcinku naszego cyklu, przedstawiamy jedno z najmłodszych dzieci, które zaistniały w tej rubryce. Jest nią jeszcze malutka Adela Kapczyńska z Kamienia Pomorskiego.

Adelka urodziła się 14 stycznia tego roku i jest pierwszym dzieckiem państwa Zuzanny i Adriana. Dodajmy, niegdyś dobrego i znanego piłkarza, defensora m.in. w kamieńskim IV – ligowym „Gryfie” Kamień Pomorski, który piłkarską emeryturę kontynuuje jeszcze w „Jantarze” Dziwnów.

Dumni z córki rodzice, wypowiadają się o swojej latorośli w samych superlatywach. Mówią jednym tchem, że Adelka jest radosna, energiczna i niezwykle bystra. A zarazem mówią, że w nocy daje im pospać. Choć jak nadmienia jej przeszczęśliwy tata, w pierwszym okresie dała im niezłego „bobu”.

Dumni z córeczki rodzice mówią, że Adelka ma niezwykły apetyt, sporo śpi i jest wyjątkowo grzeczna. „Z Adelką staramy się dużo przebywać na dworze, bo i pogoda zwykle temu sprzyja. To ktoś z nas, to znów dziadkowie, wychodzimy na spacer, bo jak wiadomo, zdrowe, czyste i świeże powietrze dobrze wpływa na takiego malucha. A przy tym podczas spaceru Adelka mocno posypia i nie straszne jej głosy czy szum aut..” – mówi pewnym głosem pan Adrian.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *