V Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Amatorskich Lig Futsalowych 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, organizator Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF), zaprasza na V Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Amatorskich Lig Futsalowych, który odbędzie się w sobotę, 9 stycznia 2016 roku od godz. 10.00 w hali widowiskowo – sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim. Zagrają najlepsze drużyny z naszego województwa – Mistrzowie reprezentujący: Szczecin, Stargard Szczeciński, Choszczno, Kołobrzeg, Goleniów, Mrzeżyno, Gryfice oraz Kamień Pomorski.
Nie lada atrakcją będzie występ aktualnego Mistrza KALF-u – „Medycyny” oraz zwycięzcy IV Turnieju Mistrzów zespół „Repro Service Pol.”. Obie drużyny od lat spotykają się w w meczach finałowych o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego. Przed nami niezwykle emocjonująca piłkarska sobota, na którą serdecznie zapraszamy!
Turniej Mistrzów został zapoczątkowany w 2012 roku przez organizatora amatorskiej ligi halowej w Nowogardzie. Wtedy wygrał zespół z Goleniowa. W drugiej i trzeciej edycji w 2013 i 2014 roku numerem jeden był zespół „Klinkier Grzelak” ze Stargardu Szczecińskiego. 25 stycznia 2015 roku IV edycję Turnieju Mistrzów w Stargardzie wygrał zespół „Repro Service Pol.” z Kamienia Pomorskiego.
Zgodnie z zasadami tej imprezy, zwycięzca organizuje w przyszłym roku turniej w swoim mieście.
Drużyny zgłoszone do Turnieju:
1. DB Port Szczecin
2. Klinkier Grzelak Stargard
3. SKS 69 Choszczno
4. KSAPN Kołobrzeg
5. HG Poland Goleniów
6. Termex Mrówka Trzebiatów
7. Unia 2010 Gryfice
8. Medycyna
9. Repro Service Pol.
Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zapraszamy!
MOSiR Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *