09-10-2015 » Kamień Pomorski

Uważnie słuchali i świetnie się bawili…

Tak było podczas dzisiejszego, czwartkowego przedstawienia pod tytułem „W bacówce”’, który oglądali z zaciekawieniem uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego działających przy kamieńskim Kole PSOUU. W owym przedstawieniu wystąpiło dwoje aktorów: Lucyna Rutkowska i Leszek Wilk z krakowskiego teatru „MALU”.

Aktorzy w znakomity sposób wciągnęli w przedstawienie licznych słuchaczy, by w pewnej chwili zaprosić wielu chętnych na scenę. Młodzi ludzie w fantastyczny sposób odbierali kolejne scenki, bawiąc się i przeżywając kolejne momenty dialogu, przedstawiane przez wytrawnych, pełnych humoru aktorów.

Wszyscy bawili się przeto wyśmienicie, a wrażenia po imprezie były jak najbardziej pozytywne. Uczestnicy długo komentowali żywo to co zobaczyli i usłyszeli, i wszyscy byli zadowoleni, a o to właśnie w tej kwestii chodziło.

„Ten przykład jest jednym z wielu jakie przedstawiamy naszym uczestnikom przez cały okres trwania zajęć na WTZ – ach. Są to także liczne i przeróżne wyjazdy integracyjne, wycieczki, zajęcia w pracowniach prowadzone przez naszych terapeutów, jak również takie jak ten przedstawienia. Mamy też przeróżne zabawy organizowane w oczywiście cieplejsze dni również na dworze.” – podkreśla Dorota Leus, kierownik kamieńskich WTZ.

Miwa

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *