Udane Wieczorne Wspólne Bieganie w Kamieniu Pomorskim

Grupa 10. osób spotkała się w pierwszy piątek tego miesiąca, aby tradycyjnie wziąć udział w „Wieczornym Wspólnym Bieganiu” organizowanym przez lokalny „Klub Biegacza”. Przed Halą Widowiskowo – Sportową w Kamieniu Pomorskim spotkali się ci którzy zaczynają przygodę z bieganiem i ci którzy pokonują ponad 10 kilometrowe odcinki.
Po krótkiej wspólnej rozgrzewce grupa prowadzona przez Maratończyków Arkadiusza Borysiuka oraz Grzegorza Jamroziaka, wyruszyła w trasę wiodącą ulicami naszego urokliwego miasta. Trening biegowy trwał godzinę czasu, a biegacze pokonali odcinek ponad 10 kilometrów.
Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne Wieczorne Wspólne Bieganie, które odbędzie się niebawem, bo już w marcu.
Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody z bieganiem, brakuje Ci motywacji lub po prostu nie lubisz samotnego biegania nie odkładaj decyzji na później – przyłącz się do nas. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Klubie Biegacza Kamień Pomorski, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.kb-kamien.eu
Młody, nabierający doświadczenia „Klub Biegacza” Kamień Pomorski wspierają: Gmina Kamień Pomorski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, Profeko Sp. z o.o. w Radomiu, Firma Euroimpex S.A. we Wrocławiu oraz Zakład Rehabilitacyjno-Leczniczy „Sandra”

Jacek Koszela.
Info. wł./Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *