Uczniowie klasy policyjnej z ZSP w Benicach wzięli udział w uroczystości otwarcia nowego Komisariatu Policji w Międzyzdrojach

6 lutego 2020 r., nastąpiło symboliczne przekazanie kluczy do nowego budynku Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. W uroczystości udział wzięli także uczniowie klasy policyjnej z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Benicach wraz ze swoim wychowawcą nadkom. Marcinem Kraszewskim.

Wychowankowie nadkom. Kraszewskiego uczestniczyli w uroczystości, ramię w ramię z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach, Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim oraz policjantami z całego garnizonu zachodniopomorskiego.

Należy podkreślić, że klasa policyjna, nad którą patronat objął Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Jacek Cegieła, bardzo często towarzyszy kamieńskim mundurowym, podczas różnego rodzaju uroczystości i działań profilaktycznych. Ci młodzi ludzie, uświetniają takie wydarzenia swoimi mistrzowskimi pokazami musztry paradnej.

Uczniowie mieli także okazję poznać i porozmawiać z Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie nadinsp. Jackiem Cegiełą, z którym zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy, że byliście z nami.

st. sierż. Aleksandra Berenda

To top