Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z wizytą u burmistrza Kamienia Pomorskiego

W miniony poniedziałek (2.11.) uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy kamieńskim Kole PSOUU, odwiedzili na zaproszenie burmistrza Stanisława Kuryłły, miejscowy Ratusz.
Burmistrz przyjął przybyłych młodych gości w okazałej sali konferencyjnej, a uczestnicy obdarowali go miłym prezentem. Potem zadawali pytania, które z reguły były bardzo interesujące, bo tych młodych ludzi interesowało dosłownie wszystko co związane jest z kierowaniem gminą i pracą urzędników.
Sekretarz Gminy, Anna Stanaszek – Kaczor następnie oprowadziła młodych ludzi po XV – wiecznym gmachu odrestaurowanym w połowie lat 60. ubiegłego stulecia, a największe zainteresowanie wzbudziły odwiedziny gabinetu samego burmistrza, gdzie każdy uczestnik WTZ mógł choćby przez chwilę zasiąść na burmistrzowskim fotelu i poczuć się „ważnym”.
Uczestnicy spotkania po wyjściu z Ratusza żywo komentowali swój w nim pobyt, a następnie dzielili się swoimi odczuciami z tej wizyty z tymi, którzy nie mogli wziąć udziału w tym fajnym i jakże pożytecznym spotkaniu.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *