Taniec i radość na parkiecie i widowni

Taniec i radość na parkiecie i widowni, towarzyszyły kamieńskiemu 10. Przeglądowi Zespołów Tanecznych z uczestnikami nie tylko związanymi z miejscowym PSOUU, który odbył się w środę 18 listopada na hali widowiskowo – sportowej.
Organizatorem tej imprezy było niezawodne kamieńskie Koło PSOUU, a sama impreza przepojona jak sama nazwa wskazuje, pięknym tańcem, a nadto radością i pełną integracją, była naprawdę przedniej urody.
Na parkiecie ujrzeliśmy grupy taneczne z Radowa, Goleniowa, Karlina, Golczewa i Kamienia Pomorskiego, z którego uczestnikami przeglądu były grupy z OREW, WTZ zrzeszonych przy Kole PSOUU, jak również ze SOSW oraz Gimnazjum.
Mimo, że w konkurencji udział wzięło wiele zespołów tanecznych, najważniejsze było pokazanie się i sam występ poprzedzony niekiedy wielką tremą tańczących na parkiecie.
Jury, z przewodniczącą kamieńskiego Koła, Jolantą Janik, wicestarostą – Waldemarem Dubrawskim i burmistrzem Kamienia Pomorskiego – Stanisławem Kuryłło, na czele, oceniła wszystkich występujących bardzo wysoko, i podkreśliło, iż poziom był naprawdę dobry. I tak w rzeczy samej wszyscy w tym przeglądzie wygrali, bo oceniający młodych scenicznych artystów doszli do wniosku, że nie ma lepszych i jeszcze lepszych. Najważniejsze było to, by i występujący i liczni kibicujący, dziarsko się bawili i przy tym jak najbardziej się integrowali.
A że był to dziesiąty przegląd, więc nie mogło się obyć oczywiście bez okazałego tortu, który wprzódy symbolicznie pokroili, Jolanta Janik i Waldemar Dubrawski, po czym uczestniczący w imprezie mogli go smakowicie pokosztować. I trzeba przyznać, że wszystkim on bardzo zasmakował.
Fajna to była impreza, fajnie bawili się wszyscy uczestnicy i co ważne, liczni kibice, więc przegląd należy uznać za niezwykle udany. Poprzedzony wnikliwymi przygotowaniami organizacyjnymi, w każdym calu wypalił na przysłowiowe „sto fajerwerków”, chociaż te w rzeczy samej były tylko na wniesionym na halę torcie.
Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *