Sukces Hanii Burdziej z klubu Opti w Kamieniu Pomorskim w Sławie

Bardzo udany występ młodych żeglarzy z MKŻ Opti Kamień Pomorski w Pucharze Polski Zachodniej w Sławie. Po dwudniowych regatach, które odbyły się w bardzo dobrych warunkach wietrznych rozegrano 7 wyścigów.

Super regaty, super zabawa, super nagrody, które zdobyliśmy prawie wszystkie I miejsce w klasyfikacji ogólnej i w klasyfikacji dziewcząt w grupie B zajęła nasza zawodniczka Hania Burdziej. II miejsce w klasyfikacji ogólnej i I miejsce w klasyfikacji dziewcząt w grupie A zajęła Weronika Jaroszek, Zuzanna Dominikowska – IV miejsce w klasyfikacji ogólnej i II miejsce w klasyfikacji dziewcząt. Pozostali zawodnicy grupy B uplasowali się na następujących miejscach: Jakub Marciniak – 7; Michał Jaroszek – 11; Wiktoria Haławaty – 13; Wiktoria Warzych – 17.

Dyplom dla najmłodszego zawodnika otrzymała Wiktoria Warzych. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Zapraszamy wszystkie dzieci chętne do uczestnictwa w zajęciach żeglarskich, które odbywają się w każdą środę o godzinie 17 oraz sobotę o godzinie 10 na przystani technicznej w Kamieniu Pomorskim. Telefon kontaktowy: 605 296 552, 665 393 943.