Statuetki dziękczynne dla członków zespołu dziecięcego „O rety Flażolety” z kamieńskiej „Jedynki”

Echem ubiegłorocznej, przedświątecznej Wigilii dla samotnych, ubogich i potrzebujących w Kamieniu Pomorskim, była mała i miła uroczystość, która odbyła się w kamieńskiej „Jedynce”.
Koordynator i zarazem organizator tego spotkania, pan Artur Świeboda, uhonorował przez siebie ufundowanymi statuetkami dzieci z zespołu „O rety, flażolety”, które wystąpiły z fajnym recitalem kolęd podczas tej Wigilii.
Ósme spotkania wigilijne, jak zapowiedział pan Artur, były przez niego organizowane ostatni raz. Przyznaje, że z racji zorganizowania podobnej Wieczerzy przed minionymi świętami przez Burmistrza Kamienia Pomorskiego, będzie zapewne przez Ratusz kontynuowana.
„Wymyśliłem takie właśnie Wigilie, szukałem zawsze nieodzownych sponsorów, którym bardzo za ich pomoc dziękuję, jednak wydaje mi się, że dwie Wigilie, jedna po drugiej w tym samym miejscu nie jest dobrą formą. Także byli wspaniali wolontariusze, którym również serdecznie dziękuję.” – mówi pan Artur, żegnając się tym samym ze swoimi popularnymi wśród mieszkańców nie tylko Kamienia Pomorskiego, Wigiliami.
Zabiegi przygotowywania Wieczerzy dla ludzi nie tylko z Kamienia Pomorskiego to były, przyznaje pan A. Świeboda, nie małe przedsięwzięcia. A niemal zawsze zespół z kamieńskiej „Jedynki”, „O rety, flażolety”, na nich gościł.
Pan Artur, podobnie jak także wcześniej, przekazując swoje statuetki, chciał w ten sposób wyrazić swoje i nie tylko swoje, wielkie podziękowanie, za to, że byli, że grali i zawsze na nich można było liczyć.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *