Spotkania członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kamieniu Pomorskim na wspólnej zabawie i śpiewaniu popularnych piosenek.

W takim dniu jak w Walentynki nie można było nie wykorzystać okazji do kolejnego spotkania członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kamieniu Pomorskim na wspólnej zabawie i śpiewaniu popularnych piosenek. W sali dawnego MOS, członkowie zespołu wokalnego  Fantazja dużym nakładem własnej pracy, dla wszystkich chętnych słuchaczy przygotowali miłe spotkanie przy muzyce pod kierownictwem naszego Aleksandra.

Dopasowany do nas repertuar, znane i lubiane przeboje z okresu naszej młodości, mogliśmy gremialnie śpiewać dzięki zakupionej aparaturze i innych przydatnych do tego celu akcesoriach, których środki zostały pozyskane z dotacji Gminy Kamień Pomorski – tzw. Małego Grantu. Część naszych członków, w ramach wolontariatu przygotowało salę i przyniosło własne cukiernicze wypieki. Fantazja wyszlifowała na ten wieczór swój wokalny repertuar, zachęcając resztę zgromadzonego towarzystwa do śpiewania i zabawy przy muzyce, a także do występów solo – karaoke. W sumie był to bardzo mile spędzony czas, przez moment także w towarzystwie włodarzy naszego miasta – obydwu panów burmistrzów, którzy zostali zaproszeni na nasze walentynkowe spotkanie.

To top