Pizza w wykonaniu kamieńskich emerytów smakuje naprawdę wybornie!

Kamieńskie Koło Związku Emerytów i Rencistów, jak już niejednokrotnie podkreślaliśmy, działa całkiem prężnie, wychodząc co chwilę z kolejnymi inicjatywami. A to odbywa się potańcówka, jak choćby ta nie tak dawno temu, w stylu retro lat 50. i 60, a to ognisko integracyjna czy jakaś interesująca wycieczka lub przywitanie którejś z pór roku.

W miniony poniedziałek (28.05.), w ten właśnie dzień spotykali się emeryci skupieni kole warsztatowym związku, by dzięki i przy udziale fachowego doradztwa oraz pokazowi pana Artura z Pizzerii „Aleksandria” w Kamieniu Pomorskim, samemu przygotować pizzę.

Kilkanaście pań i nielicznie panów, uczyło się starannie przygotować swoją niejednokrotnie pierwszą swoją pizzę. Potem w wymienionej pizzerii było jej gorące przygotowanie, warsztatowiczów niepewność, a następnie wspólne już na luzie i z uśmiechem, degustowanie.

Zabawa była doprawdy przednia, bowiem ta nowa nauka, jak podkreślali uczestnicy pizzowych warsztatów, była naprawdę urodziwa.

Wiele pań czy też jeden z męskich rodzynków, pan Witold, przyznało, że przygotowanie pizzy nie jest do końca aż tak trudna sztuką jak by się wydawało. Dodano też, iż liczy się pomysł, rzetelność, inwencja, pomysłowość kulinarna, a zarazem inicjatywa, których to aspektów warsztatowiczom w poniedziałek doprawdy nie brakowało.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *