„Repro Service Pol” już prowadzi w halowym KALF – ie

We wczorajszą niedzielę (21.01.) futsalowcy grający w kamieńskiej lidze KALF, rozegrali siódmą kolejkę spotkań. Jak zwykle emocji nie brakowało, a na czoło gier wysuwa się wysoki wynik, bo aż 12:1, który ugrała ekipa „Repro Service Pol”, pokonując zdziesiątkowaną ekipę „Agropomocy” Sulikowo. Do przerwy było 9:0. Po dwie bramki dla zwycięzców strzelili: Dawid Sandzewicz, Bartek Sasin, Patryk Wikło i Kacper Wittbrodt,. Po golu ustrzelili: Adrian Kapczyński, Damian Karczmarski, Maciej Szwech i Mateusz Wróbel. Honorową bramkę dla pokonanych zdobył Andrzej Frańczak.

Niezwykle emocjonujące było spotkanie pomiędzy „Mediciną”, a „Ekolem” Dziwnówek. Choć więcej z gry i sytuacji podbramkowych miał „Ekol”, to jednak rywal okazał się lepszym, strzelając jedyną bramkę meczu na pięć i pół minuty przed końcem spotkania, za sprawą Wojtka Andrzejewski, który szczęśliwie trafił do bramki z rzutu wolnego.

W innych meczach nie było niespodzianek. Silny w tym roku „Pankbud” pewnie pokonał 6:2 (2:1) „Jack Pol” Przybiernów, KS „Zryw” wygrał z „DarKingiem” 2:0 (0:0), a „Dynamit” Benice, choć do przerwy prowadził 1:0, przegrał ostatecznie 3:4 z „Vocatusem” Golczewo.

Mecz liderującego dotąd „Bosmana” Chomino z „Oldbojami Gryfa” został przełożony na najbliższą sobotę.

Na czele tabeli „Repro Service Pol”, który ma komplet 18 punktów. Przed „Pankbudem” i „Bosmanem”, które mają po 15 punktów. Czwarta jest „Medicina” mająca 13 punktów.

W sobotę, 27 stycznia rozegrane zostaną cztery zaległe spotkania, zaś w niedzielę ósma kolejka spotkań.