Rekordowa liczba drużyn w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego Piłce Nożnej Halowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2015/2016

W piątek 11 grudnia br. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2015/2016. W turnieju udział wzięło dziewięć reprezentacji: Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie, Szkoła Podstawowa w Golczewie, Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, Społeczna Szkoła Podstawowa w Ładzinie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie, Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie oraz Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej.
Punktualnie o godzinie 10:00 na parkiecie zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego, Pana Patryka Szefera reprezentującego Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Przez kolejne kilka godzin rozegrano łącznie 20 spotkań. Mecze stały na wysokim poziomie, nie brakowało walki, widowiskowych bramek i emocjonujących spotkań, ale jak to w sporcie bywa, muszą być zwycięzcy i przegrani. Zwycięzcą tegorocznych Mistrzostw Powiatu Kamieńskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2014/2015 została Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim. Natomiast Najlepszy Zawodnikiem Turnieju jednogłośnie został wybrany Fabian Bodek reprezentant Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim. Przypomnijmy, iż Fabian w zeszły roku wywalczył wyjazd na tygodniowy obóz treningowy w legendarnym Manchesterze United.
„Muszę przyznać, iż od pierwszego spotkania zwróciłem uwagę na Fabiana, który podszedł do tego turnieju profesjonalnie, walczył na całym boisku, dwoił się i troił, żeby jego zespół zajął najwyższe miejsce na podium. Oczywiście całej drużynie należą się gratulację.” – mówi Marek Szymański, Powiatowy Koordynator ds. Sportu.
Wszystkie drużyny z rąk Pana Sławomira Nitrasa, Posła na Sejm RP oraz Pana Waldemara Dubrawskiego, Wicestarosty Kamieńskiego otrzymały dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.
Wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji, jak również brali udział w turnieju kierujemy słowa podziękowania. Do zobaczenia za rok!
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego
II miejsce – Szkoła Podstawowa 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
V miejsce – Szkoła Podstawowa w Golczewie, Społeczna Szkoła Podstawowa w Ładzinie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie, Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie oraz Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej.

Info. wł./Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *