Pożegnanie z mundurem. Podziękowania za wieloletnią służbę.

W miniony Piątek Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim insp. Piotr Krakowski złożył podziękowania za służbę st. asp. Krzysztofowi Sikorze. Kolega Krzysztof przeszedł na emeryturę.
Świeżo upieczony emeryt przepracował w mundurze 16 lat. Początkowo, tak jak każdy młody policjant patrolował ulice, następnie rozpoczął trwający najdłużej okres służby na stanowisku dzielnicowego. Jako dzielnicowy służył na dzielnicy obejmującej gminę Dziwnów w Posterunku Policji w Dziwnowie. Po wieloletniej służbie na tym stanowisku został awansowany do Wydziału Prewencji KPP w Kamieniu Pomorskim na stanowisko Zastępcy Dyżurnego. Służbę na tym stanowisku pełnił do chwili przejścia na emeryturę.

W miniony piątek Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim insp. Piotr Krakowski, złożył podziękowania za dobrą służbę, dziękował m.in. za profesjonalizm, jakim zawsze dzisiejszy emeryt wykazywał się podczas pełnienia służby. Komendant złożył również życzenia zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze. Podziękowania i życzenia pomyślności złożył również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim mł.insp.Krzysztof Kronenberg.

Krzysztof Sikora jak sam zapowiada, w marcu chciałby odpocząć, jednak nie planuje się wycofać z aktywnego życia, planuje podróże i prace.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *