Poseł Artur Łącki otworzył Biuro Poselskie w Kamieniu Pomorskim

W dniu 2 października 2020 r. o godzinie 13.30 Poseł na Sejm RP Artur Łącki otworzył swoje Biuro Poselskie w Kamieniu Pomorskim. Biuro mieści się przy ulicy Wysockiego w dawnej siedzibie placówki bankowej. W uroczystości otwarcia Biura udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu kamieńskiego oraz zaproszeni na tę okoliczność przedstawiciele społeczeństwa i dziennikarze.

Podczas spotkania Poseł Artur Łącki, na prośbę dziennikarza, poinformował o podejmowanych przez siebie krokach w sprawie Szpitala w Kamieniu Pomorskim. Poseł wspomniał o rozmowach z przedstawicielami rządu i władz Województwa Zachodniopomorskiego. Wspomniał o wizytacji w szpitalu przedstawicieli Szpitala Wojewódzkiego w Gryficach. Mimo licznych rozmów na ten temat, jak na razie dobrych informacji nie mam, ale nie poddaję się i będę dalej prowadził rozmowy na ten temat – podsumował ten temat Poseł Łącki.

Biuro Poselskie już od nowego tygodnia będzie czynne 2 – 3 razy w tygodniu, a informacja na ten temat będzie wywieszona na drzwiach Biura. Chciałbym, by Biuro służyło tym wszystkim, którzy szukają pomocy i wsparcia. Zamierzam, by w Biurze raz w tygodniu prawnik udzielał darmowych porad prawnych dla mieszkańców powiatu kamieńskiego. A podczas przerw w pracach Sejmu będę przynajmniej raz w tygodniu osobiście spotykał się z mieszkańcami Powiatu – podsumował na koniec Poseł Artur Łącki.

W. T.

 

 

 

To top