07-10-2015 » Kamień Pomorski

Pomorze Zachodnie na poznańskich targach

Stoisko regionalne Pomorza Zachodniego kolejny raz pojawi się na Targach Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon”, które odbędą się w dniach 15 – 17 października 2015 r. w Poznaniu.

Targi „Tour Salon” co roku gromadzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność – zarówno profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Targi są miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży. W imprezie biorą udział m.in przedstawiciele wszystkich polskich i wielu zagranicznych regionów oraz narodowe ośrodki promocji turystycznej, a prezentacje odbywają się w podziale tematycznym.

Organizatorami prezentacji Pomorza Zachodniego są Województwo Zachodniopomorskie oraz Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna. Na stoisku o powierzchni 100 m² ofertę regionu będą prezentować Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego, Miasto Koszalin, Gmina Miasto Kołobrzeg, Gmina Miejska Świdwin, Gmina Międzyzdroje, Gmina Myślibórz, Gmina Miasto Świnoujście wraz ze Świnoujską Organizacją Turystyczną,

Szczegóły wydarzenia na: http://www.tour-salon.pl/pl.

Udział województwa w targach odbędzie się w ramach projektu „Pomorze Zachodnie – dobre wspomnienia na przyszłość. Promocja turystyczna Województwa Zachodniopomorskiego i Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Biuro Prasowe

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *