Podpisano umowę na Budowę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Międzyzdrojach

Gmina Międzyzdroje ogłosiła przetarg na Budowę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Nowomyśliwskiej w Międzyzdrojach na działce 487/51 obręb 0019 Międzyzdroje (budowa PSZOK-u). W ubiegły piątek Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek podpisał umowę z wykonawcą- Przedsiębiorstwem Budowlano Inwestycyjnym Kornel Koralewski, który przedstawił najkorzystniejszą ofertę.

W ramach inwestycji powstać ma ogrodzony, skanalizowany, oświetlony plac, wyposażony w pojemniki i kontenery do zbiórki odpadów. Część kontenerów zostanie zadaszona wiatą stalową, kontener socjalno-biurowy, rozstawione zostaną kontenery na odpady, wyznaczone zostaną pasy ruchu, miejsca postojowe i rozładunkowe. Innymi słowy Międzyzdroje zyskają nowoczesne miejsce, które niewątpliwie przysłuży się mieszkańcom.

,, Nowoczesny PSZOK to nowa jakość w dbaniu o środowisko na którym zależy nam najbardziej . To również bardzo duże ułatwienie w gospodarowaniu odpadami dla naszych mieszkańców. Pamiętajmy też, że segregacja to również oszczędność dla naszego portfela- mówi burmistrz Mateusz Bobek.

Kwota jaka zostanie przeznaczona na realizację zadania to 1.638.360 zł

Biuro Burmistrza Międzyzdrojów

To top