Po raz trzeci spotykamy się na Wieczornym Wspólnym Bieganiu

Piękną mamy wiosnę tej zimy ….. Szaro, buro, nie ma śniegu ani mrozu, w zamian deszcz, mgła i chlapa … Z domu na trening ciężko o tej porze wyjść, zawsze znajdzie się jakiś powód żeby pozostać w przytulnym mieszkaniu. Samemu faktycznie trudno się ruszyć, ale w grupie już raźniej. Jest motywacja, jest zabawa i trening tak jakoś lżej i szybciej mija ….
Dlatego też Klub Biegacza Kamień Pomorski serdecznie zaprasza wszystkich Klubowiczów oraz Mieszkańców Kamienia Pomorskiego i okolic do Wieczornego Wspólnego Biegania.
Wyjątkowo w marcu spotykamy się w najbliższy czwartek, 3 marca br. o godzinie 19:00 przed Urzędem Miasta i Gminy Kamień Pomorski skąd wspólnie pokonamy trasę na dystansie 10 kilometrów.
Należy dodać, iż w/w trasę pokonamy w sierpniu br. podczas „I Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Klubie Biegacza Kamień Pomorski, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.kb-kamien.eu
Klub Biegacza Kamień Pomorski wspierają: Gmina Kamień Pomorski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, Profeko Sp. z o.o. w Radomiu, Firma Euroimpex S.A. we Wrocławiu oraz Zakład Rehabilitacyjno – Leczniczy „Sandra” Jacek Koszela.

Info. wł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *