Po raz 5. Wspólne bieganie w Kamieniu Pomorskim – biegamy i jesteśmy fajni

Biegać można wszędzie. I nie mówimy tutaj o sytuacji, kiedy ucieka autobus, czy o przerwie podczas meczu Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, gdy uświadamiamy sobie, że skończyło nam się piwo, a osiedlowy sklep jest niedaleko. Nie o takie „bieganie” chodzi. Wystarczy wygodny strój, odpowiednie buty, słuchawki na uszach no i ten niezbędny czynnik – motywacja. Gdy mamy już te wszystkie składniki, ruszamy przed siebie i zazwyczaj sami.
Dlatego też Klub Biegacza Kamień Pomorski wyszedł naprzeciw biegaczom i raz w miesiącu organizuje zajęcia biegowe pod nazwą „Wspólne bieganie”. Tym razem grupa 4 osobowa spotkała się w sobotę 14 listopada br. o godzinie 10:00 przed Halą Widowiskowo-Sportową w Kamieniu Pomorskim wśród, której byli biegacze o różnym stopniu zaawansowania. Zarówno tych, którzy zaliczyli nie jeden maraton, jak i takich, których przygoda z bieganiem dopiero się zaczyna.
Po krótkiej wymianie kilku zdań oraz pamiątkowym zdjęciu grupa wyruszyła w trasę Kamień Pomorski – Wyspa Chrząszczewska – Kamień Pomorski, liczącą około 12 kilometrów.
Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze się zastanawiają do dołączenia do grupy. Oprócz zgubienia kilogramów, zgrabnej sylwetki możecie poznać pozytywnie nastawionych ludzi. Kolejne wspólne bieganie odbędzie się w grudniu br. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Klubie Biegacza Kamień Pomorski, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.kb-kamien.eu To nic nie kosztuje, no z wyjątkiem odrobiny czasu. Ale przecież wszyscy narzekamy na jego brak. Zarówno biegacze poranni i wieczorni. Pamiętajcie, że najważniejsza jest odpowiednia organizacja…
Klub Biegacza Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *