PIKNIK RODZINNY

20 lipca 2017r., w ramach realizacji kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” prowadzonej pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka – Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, kamieńscy policjanci wzięli udział w „pikniku rodzinnym” zorganizowanym we współpracy z kamieńskim Domem Kultury.

W miniony czwartek, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wzięli udział w „pikniku rodzinnym” zorganizowanym dla mieszkańców Powiatu kamieńskiego, w celu propagowania ogólno pojętego bezpieczeństwa.

W trakcie festynu zrealizowano założenia programów „Kręci mnie bezpieczeństwo”, „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”, „Bezpiecznie na dwóch kółkach”. Poruszono tematykę bezpiecznego zachowania się nad wodą, podczas kontaktu z osobą obcą oraz wiele innych. Najmłodsi uczestnicy, a także ci trochę starsi, mieli okazję zagrać w grę wielkoformatową o nazwie „Zagraj z nami w bezpieczeństwo”, która wzbudziła wiele radości, uśmiechu i emocji.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kamieniu Pomorskim omówili zasady, jakich powinno się przestrzegać będąc uczestnikiem ruchu drogowego, a w szczególności zasady bezpiecznej jazdy rowerem.

Nie zabrakło również drobnych upominków dla wszystkich obecnych.

KPP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *