09-10-2015 » Kamień Pomorski

Pierwsze miejsce Orlików „Vinety” Wolin

Rozpoczął się sezon dla młodych chłopców „Vinety” Wolin z rocznika 2003/2004. Piłkarze swój początek mogą uznać za bardzo udany; po czterech kolejkach znajdują się na fotelu lidera. Drużyna zdobyła do tej pory 8 pkt, tworząc serię czterech meczy bez porażki ( 2 zwycięstwa oraz dwa remisy).

W pierwszej kolejce zespół „Vinety” udał się na do Rewala. Po zaciętym i bardzo dobrym widowisku mecz zakończył się bramkowym remisem 2:2.

Na drugą kolejkę młodzi chłopcy z Wolina udali się do Dziwnowa, do tamtejszego „Jantara”, mecz stał na wysokim poziomie piłkarskim i zakończył się naszym zwycięstwem 2:1 po bramkach Damiana Hołoda i Marcela Węcławka.

Trzecią kolejkę podopieczni Trenera Dawida Jeża grali również na wyjeździe, tym razem w Gryficach podejmowała ich Szkółka Piłkarska „Diego”. Zawody rozpoczęły się dla nas bardzo dobrze, gdyż już po 20 minutach prowadziliśmy dwoma bramki, by w drugiej połowie oddać inicjatywę i przegrywać 3:2. Ale tego dnia bardzo dobrze dysponowany Marcel Węcławek pokusił się na strzał z dalekiej odległości, który trafił do bramki rywali i zakończyliśmy wynik remisem: 3:3.

W czwartej kolejce „Vineta” w końcu mogła pokazać się przed własną publicznością. W meczu przeciwko „Fali” Międzyzdroje wyśmienite zawody rozegrał Oliwier Gałwiaczek strzelając dwie bramki w tym jedną bezpośrednio z rzutu rożnego. Wyróżniającą postacią tego dnia był również Damian Hołod, który ustalił wynik spotkania na 3:0 zdobywając bramkę po składnej zespołowej akcji.

Na wyróżnienie w zespole “”Młodych Vikingów” zasługuje cała drużyna!!! Zaczynając od bramkarza Kamila Francuzika, który w niejednym już meczu pokazał że linia defensywy składająca się z dwóch braci Mistygaczy oraz bardzo pewnego Capitana Adriana Kranza może na niego liczyć, a kończąc na obdarzonym bardzo dobrymi warunkami fizycznymi i smykałką do strzelania goli – napastniku Damianie Hołodzie.

Nie można zapomnieć o linii pomocy, w której bryluje Marcel Węcławek uzupełniany przez Oliviera Gałwiaczka, którego cechuje bardzo dobra motoryka i drybling.

Zapraszamy serdecznie sympatyków na mecze tych bardzo ambitnych chłopców i życzmy im aby passa meczy bez porażki trwała jak najdłużej!

Trzymajmy kciuki za „Młodych Vikingów”!

Zarząd „Vinety” Wolin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *