Pierwsze miejsce Gryfiarzy w Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR – u

12 grudnia 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został I Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR – u, w którym rywalizowały dzieci z rocznika 2006. W turnieju zagrało 8 drużyn: Gryf Kamień Pomorski (3 zespoły), Vineta Wolin, Sparta Gryfice, Fala Międzyzdroje, Ina Goleniów i Arkonia Szczecin. Rozegranych zostało 28 spotkań, które wyłoniły zwycięzcę. Okazał się nim zespół gospodarzy Gryf Kamień Pomorski – grupa zielonych. Królem strzelców z wynikiem 8 goli został Fabian Bodek, zawodnik kamieńskiego Gryfa.
Zakończony turniej został zaplanowany i przygotowany w najdrobniejszych szczegółach. Wszystko za sprawą rodziców, którzy od lat całym sercem angażują się w organizację tego typu imprez. Mamusie naszych małych zawodników doszły już do perfekcji, przysłowiowy serwis rodzicielski po raz kolejny okazał się kluczem do sukcesu. Wiele pozytywnych i przychylnych opinii usłyszeliśmy od trenerów przyjezdnych drużyn. Wszystko dzięki rodzicom, trenerowi Dawidowi Sandzewiczowi oraz naszym kochanym dzieciakom, które stworzyły niesamowite widowisko sportowe.
Zdjęcia z turnieju dostępne są na stronie Organizatora pod adresem www.mosir-kamien.pl
Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie. Słowa podziękowania dla sponsorów i kibiców, którzy w sobotę odwiedzili naszą halę. Do zobaczenia na kolejnych turniejach piłkarskich!

Daniel Klamborowski – MOSiR Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *