Pierwsze kamieńskie Targi Pracy

We czwartek, 21 kwietnia w hali widowiskowo – sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się Pierwsze Targi Pracy. Targi zgromadziły wielu wystawców (oferentów) jak i zwiedzających i zainteresowanych pracą.

Otwarcia targów dokonał Starosta Powiatu Kamieńskiego, Józef Malec oraz dyrektor miejscowego PUP, Anna Kowalska.

Na tak ważną imprezę przygotowano okolicznościowy, okazały tort, którym zwiedzający mogli się poczęstować. Nie musimy dodawać, że wszystkim on smakował.

Wśród wystawców przeważały firmy i instytucje z zachodniej części naszego województwa, ale też dla przykładu, z dalekiego Wałbrzycha.

Pierwsza tego rodzaju impreza i od razu wielka frekwencja i duże zainteresowanie. Nie narzekali na brak zainteresowania sami oferenci, jak i osoby zainteresowane pracą, których do hali przybyło nad wyraz dużo.

Ofert i propozycji było bardzo wiele. Szereg z nich atrakcyjnych pod każdym względem. Były oferty za granicą, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem szczególnie ludzi młodych. Można by rzec, dla każdego coś interesującego.

Pierwsze Targi Pracy w Kamieniu Pomorskim to już historia, i jak powiedział Starosta Powiatu, jest taka nadzieja i na pewno potrzeba, że impreza stanie się stałymi, cyklicznymi targami, które odbywała by się właśnie w tym mieście o tej porze roku.

Miwa

 

 

 

 

 

Jeden komentarz na temat: Pierwsze kamieńskie Targi Pracy

  1. Avatar george pisze:

    Przecież to jest bez sensu. Nikt tam nie szukał pracowników i nikt pracy nie znalazł. Kasa poszła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *