Nowy hotel w Kamieniu Pomorskim – kolejna inwestycja PSONI rozpoczyna działalność.

W tym roku PSONI Koło w Kamieniu Pomorskim otwiera działalność hotelową przy ulicy Kopernika 12. Hotel jest usytuowany naprzeciwko przychodni, a z jego okien roztacza się piękny widok na Zalew Kamieński. Hotel dysponuje 9 pokojami. Pokoje są przytulne, czuć w nim domowe ciepło. Goście hotelowi oraz goście z zewnątrz, którzy dbają o zdrowy styl życia i dobrą formę mogą wykupić karnety na siłownie i komorę hiperbaryczną. Siłownia otwarta jest od godziny 8-22. Znajduje się w niej nowoczesny sprzęt sportowy, co bardzo pomaga w poprawieniu naszej kondycji. Siłownia przy ulicy Kopernika zaprasza wszystkich sympatyków wzorowego trybu życia do uczestnictwa w treningach na siłowni w naszym budynku.

Czym znowu zaskoczyła nas Pani Jolanta Janik? Otóż w budynku przy ul. Kopernika pojawiła się również komora hiperbaryczna. Na pewno większość z was zastanawia się co to takiego. Już tłumaczę.

Komora hiperbaryczna to specjalne pomieszczenie przeznaczone do terapii tlenem, wykorzystując stuprocentowy tlen pod zwiększonym ciśnieniem atmosferycznym. Głównym celem terapii jest dostarczenie tlenu do wszystkich tkanek. Zabieg trwa ok. 1 godz. i 15 min.

Do głównych wskazań korzystania z komory należy:

– trudno gojące się rany, grzybice, bóle głowy, migreny, anemia, otyłość, depresja, choroby przewlekłe jak cukrzyca, opóźnia proces starzenia komórek i inne.

Istnieją również przeciwwskazania, takie jak: niektóre choroby płuc, ciąża, epilepsja, ostre zapalenie uszu, zapalenie zatok, i inne.

Zdarzają się również skutki uboczne, tj. bóle głowy, wymioty i zmęczenie.

Wszystkich gości hotelowych oraz gości z zewnątrz zapraszamy na korzystanie z siłowni w ramach poprawienia swojego samopoczucia i formy oraz na korzystanie z komory hiperbarycznej, która zapewni nam dotlenienie tkanek i regenerację organizmu. Przekonajcie się, jaki pozytywny wpływ będzie miała na Ciebie i dla twoich najbliższych. Wizyta w komorze hiperbarycznej sprawi, że Twój organizm dostaje zastrzyk energii. Zapraszamy.

Na miejscu w restauracji na parterze można zamówić smaczne, a co najważniejsze bardzo tanie posiłki. Posiłki można zamówić na wynos czy też spożyć na tarasie. Porcja ryby z duża porcją warzyw kosztuje tylko 19 zł. Kto raz spróbuje takiego posiłku będzie wracał tu bardzo często.

Agnieszka Tomska

Jeden komentarz “Nowy hotel w Kamieniu Pomorskim – kolejna inwestycja PSONI rozpoczyna działalność.”

Dodaj komentarz

To top