Nowa droga, stary chodnik – całkiem niezły kontrast!

Bywa i tak, że się robi dobrą robotę, jak w przypadku dobiegającej końca modernizacji kamieńskich ulic: B. Chrobrego, Dziwnowskiej i Mieszka I, ale zapomina się o wybojach, dziurach w chodnikach, jak to ma miejsce przy wspomnianej ulicy Mieszka I.

A i owszem, nawierzchnia ulicy niczego sobie, równa, widać dobrze zrobiona. A tuż obok chodnik, chodnik zapomniany i wykoślawiony. Raptem kilkanaście metrów tego z małym okładem. Czy nie można było znaleźć niewielkich środków na jego zmodyfikowanie i byłoby po sprawie?

Pół biedy kiedy jest widno. Ale jak nas informują kamieńscy przechodnie, którzy często tędy przechodzą, już mają we krwi, by omijać dziury i zagłębienia w chodniku wlaśnie w okolicy zbiegu ulic Mieszka I i M. Rejtana. Gorzej jak ktoś nie stąd. O nieszczęście nie trudno. Ale chuchajmy na zimne.

Zapadły, popękany z licznymi dziurami chodnik jest ogromnym kontrastem dla nowej, zmodernizowanej ulicy. Aż przykro patrzeć.

Może w Ratuszu znajdą się jakieś dodatkowe środki, w co na tę chwilę wątpię, bo to już koniec roku, by poprawić ten nieszczęsny chodnikowy fragment . I wówczas będzie całkiem dobrze i wszyscy zapewne będą bardzo zadowoleni. I to z każdej strony.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *