Niezwykłe spotkanie uczniów OREW i SPdP kamieńskiego Koła PSONI ze słodkim światem Pracowni Tortów Artystycznych

W środowy poranek (14 marca) uczniowie OREW – u oraz SPdP działających przy kamieńskim Kole PSONI, udali się w niezwykle urokliwe miejsce, gdzie tworzone są niepowtarzalne słodkie dzieła sztuki. Taka jest  właśnie Pracownia Tortów Artystycznych „SweetM” w Kamieniu Pomorskim, prowadzona z powodzeniem przez Panią Małgorzatę Kowalską.
Po przybyciu w to niezwykłe miejsce, zmysł węchu każdego uczestnika poczuł niesamowity zapach słodkich wypieków, który sprawił, że jeszcze z większą ochotą wszyscy weszli do pracowni, gdzie jego właścicielka zapoznała uczniów i opiekunów z metodami i sposobami produkcji nie tylko tortowych wyrobów.

Ku wielkiej uciesze młodych wysłuchujących ciekawe informacje pani Małgorzaty, każdy z obecnych mógł spróbować sztuki dekorowania tortów i samodzielnie wykonać różne dekoracje z masy cukierniczej.

Sądząc po zaangażowaniu podczas pracy uczniowie OREW – u i SPdP dosłownie połknęli słodkiego bakcyla, a przy tym doskonale sprawdzili się w roli dekoratorów wypieków, a ich zapał i zaangażowanie godne jest największych wyróżnień. Przy tym wielkie dla nich i pani Małgorzaty brawa!

Miwa

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *