Niezwykle radosny i udany XIII Przegląd Zespołów Tanecznych

W czwartek (6.06.) halą widowiskowo – sportowej w Kamieniu Pomorskim zawładnął taniec, bowiem tego dnia odbył się barwny i niezwykle radosny XIII Przegląd Zespołów Tanecznych, w którym wystąpiło i pokazało się kilkanaście zespołów z naszego regionu. Oprócz miejscowych zespołów byli też goście ze Szczecina, Nowogardu, Polic, Jaromina czy też ze Świnoujścia.

Organizatorem tej cyklicznej imprezy było kamieńskie Koło PSONI, które postarało się o barwną oprawę wizualno – taneczną.

Wspaniała, rodzinna atmosfera, wyśmienita zabawa, jak i szerokie uśmiechy uczestników i licznych kibiców towarzyszyły tej dobrze zorganizowanej imprezie. Multum pracy w przygotowaniach, ale i świetne rezultaty. Jak mówiono po imprezie, warto było się natrudzić, by to co zamierzano, tak się wspaniale udało.

Na parkiecie wystąpiło kilkanaście zespołów. Cały konkurs rozpoczął Zespół Ośrodka – Rehabilitacyjno – Edukacyjnego – Wychowawczego „Kameleon” w „Tęczowym Mozarcie”. Po nim kamieński Warsztat Terapii Zajęciowej w utworze tanecznym nazwanym „Gang WTZ”..

I tak po kolei, występowały kolejne grupy: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Nowogardzie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Policach, Dom Pomocy Społecznej w Jarominie. A potem OREW W Kamieniu Pomorskim, WTZ w Jarominie, Środowiskowy Dom Samopomocy „Tęcza” ze Szczecina, świnoujski WTZ, kamieńska SPdP, a następnie: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Kamień Pomorski.

Przerywnikami były występy Klubu Tańca Sportowego FOCUS i Szkoły Tańca KEPP. Oba z Kamienia Pomorskiego.

Komisja ustaliła, że nie ba lepszych i jeszcze lepszych. Po prostu wszystkie występując grupy postarały się o dobry poziom, przez to wszystkie sklasyfikowano na jednym równym poziomie.

Po ogłoszeniu wyników wszyscy mogli udać się a parkiet by w rytmach muzyki pobawić się we wspólnej zabawie.

Miwa

Jeden komentarz na temat: Niezwykle radosny i udany XIII Przegląd Zespołów Tanecznych

  1. Avatar karol pisze:

    zdjęcia są niewyrażne co to za mistrz robił ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *