Niebawem sierpniowy III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego!

Przypominamy i pamiętajcie, że ów bieg odbędzie się 4 sierpnia br., a do tego dodajmy, iż do wygrania dla uczestników tej imprezy są ciekawe i cenne nagrody!

Coraz bardziej popularna impreza wśród biegaczy „III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” rozpocznie się o godzinie 16:00. Zawodnicy będą mieli do pokonania dokładnie 5 kilometrów oraz 10 kilometrów, które to trasy poprowadzą ulicami Kamienia Pomorskiego.

Organizatorami zawodów są: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Klub Biegacza Kamień Pomorski.

„III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” to propozycja dla osób, które preferują imprezy biegowe i z różnych powodów nie startują w półmaratonach lub maratonach.

„W tym roku po raz pierwszy biegacze pobiegną zupełnie nową trasą. Wszystko to jest spowodowane licznymi remontami dróg w mieście, które lada dzień ruszają.

A mimo to przygotowujemy dla zawodników wiele wcale nie łatwych podbiegów i zbiegów. Dla zawodników mamy przygotowanych 600 pakietów startowych i jesteśmy przekonani, że Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego na stałe wpisze się w kalendarz biegowy” – powiedział Marek Szymański, prezes Klubu Biegacza Kamień Pomorski.” – mówi Marek Szymański, współorganizator imprezy, a zarazem prezes Klubu Biegacza Kamień Pomorski.

Dodatkowo dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa dziecięca, w której znajdą się atrakcje typu malowanie twarzy, gigantyczne banki mydlane oraz modelowane kolorowe baloniki.

Natomiast po biegu na strudzonych biegiem uczestników będzie czekać przepyszna zupa oraz ceremonia wręczenia nagród oraz losowanie atrakcyjnych i cennych nagród.

W tym roku każdy zawodnik, który ukończy bieg będzie mógł wygrać:

  • voucher pobytowy dla dwóch osób na 2 dni w Kompleksie Marena Wellness & SPA w Międzywodziu,
  • tablet Samsung Galaxy Tab A T280,
  • zegarek sportowy marki Multisport Runners 3 Tom Tom,
  • zegarek sportowy polar M400 z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H7,

i to jeszcze nie koniec!

Przypominamy, że pod adresem www.biegkamien.pl, w dalszym ciągu przyjmowane są zapisy do biegu. Wpisowe na dystans 5 km wynosi 45 złotych i obowiązuje do 30 lipca br. Natomiast wpisowe na dystans 10 km to kwota 50 złotych i obowiązuje do 30 lipca br.

Info. wł./Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *