Nie tylko dla golfistów

Pole Golfowe Kamień Country Club znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo, oddalonej kilka kilometrów od Kamienia Pomorskiego, wśród przepięknego krajobrazu lasów i łąk.

Na 65 hektarach znajduje się 18-dołkowe pole mistrzowskie, tereny do ćwiczeń – driving range, putting green i chipping green oraz budynek klubowy z restauracją, recepcją i sklepem golfowym. Nocleg na terenie pola golfowego zapewniają 4 bungalowy w stylu skandynawskim.

Pomysł na stworzenie pola golfowego Kamień Country Club zrodził się w 2006 roku, a projekt pola wykonał pochodzący z USA, golf designer David Donallan. To nowoczesne pole golfowe przyciąga nie tylko wytrawnych golfistów, ale także amatorów, którzy po raz pierwszy wejdą na pole, by mogli spróbować i zakochać się w tej bardzo starej grze. Pole jest dostępne dla wszystkich, a jego uroda, atrakcyjna cena i wyjątkowa atmosfera zapewniają graczom niezapomniane wrażenia. Nie bez znaczenia jest też położenie geograficzne Grębowa, które zapewnia turystom swobodny i szybki dojazd do wielu strategicznych punktów komunikacji: lotniska Szczecin-Goleniów (ok. 55 km), terminala promowego w Świnoujściu (ok. 65 km) czy stacji kolejowej w Kamieniu Pomorskim (5 km).

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników golfa do przyjazdu i gry na polu golfowym w Grębowie k. Kamienia Pomorskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *