Naturhouse odchudza w Gryficach

Zapraszam do skorzystania z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.
Centrum Naturhouse powstałe przy Placu Zwycięstwa 1 należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na współpracy z osobistym dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz suplementami. – Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała, sprawdzi zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie – mówi mgr inż. Marta Żóralska dietetyk z nowego Centrum Naturhouse w Gryficach – Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu. Następnie, na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował przebieg diety, udzielał wskazówek, a przede wszystkim motywował do dalszej pracy – dodaje Marta Żóralska z Naturhouse. Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo.
Problemy z nadwagą to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka. Specjalista z Naturhouse pomoże również osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety.

Plac Zwycięstwa 1
72- 300 Gryfice
tel: 694 645 545

Punkt czynny jest w godzinach:
poniedziałek- środa : 9:00-17:00
czwartek – piątek: 8:00-16:00
Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 694 645 545. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *