Można tu zajrzeć i napić się dobrze parzonej kawy lub świetnie przyrządzonej herbaty – naprawdę warto!

Z początkiem grudnia ubiegłego roku, Kamieniowi Pomorskiemu przybył niewielki lokal gastronomiczny, ale jakże wyjątkowy. A nazywa się dość oryginalnie – „Strefa Dobrej Kawy”, prowadzony przez wytrawnego znawcę kaw i herbat, i mieści się w budynku dworca kolejowego na ulicy Dworcowej.
Jak zapewnia właściciel lokalu, tu właśnie można delektować się nawet na dłużej przeróżnymi, świeżo palonymi różnymi kawami czy też znakomicie przygotowaną herbatą.
„Lokal jest czynny od niedawna, w godzinach 10:00 – 18:00, i ma bez wątpienia swoją atmosferę, a i klientów coraz jest więcej, co świadczy, że pomysł jest jak najbardziej trafny. Staram się poszerzać swoją wcale już teraz dość bogatą ofertę, oczywiście z myślą dla zaspokojenia gustów podniebienia tych, którzy chcą popróbować dobrych gorący, ale nie tylko, znakomitych napojów z niemal całego świata.” – przyznaje właściciel „Strefy Dobrej Kawy”, Grzegorz Pogonowski.
Lokal współpracuje, a w zasadzie jest partnerem, dużego dystrybutora kaw, tudzież herbat, który zaopatruje na bieżąco „Strefę Dobrej Kawy” w towar najwyższej jakości.
Otwierając swój mały lokal, pan Grzegorz doszedł do wniosku, że picie kaw czy herbat w sposób domowy, czy jak kto woli, „tradycyjny” (po turecku?), to zbyt za mało. Dzięki parzeniu kawy i przygotowywaniu herbat w tym wyjątkowym miejscu, uzyskuje się najwyższe walory jakie można wydobyć z tych napojów. I o to w tym wszystkim chodzi.
Warto więc zajrzeć na ul. Dworcową do „Strefy Dobrej Kawy” i po prostu zachłysnąć się dobrym gorącym napojem, a i powąchać unoszących się wokoło niepowtarzalnych aromatów.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *