MOSiR zaprasza w sobotę na wieczór pełen wrażeń!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza na XVII Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, który odbędzie się w sobotę, 5 marca 2016 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. Tradycyjnie jak co roku impreza finałowa odbędzie się przy wykorzystaniu specjalnego oświetlenia oraz nagłośnienia dzięki Agencji Artystycznej Grand-Music. Kolorowe światła, stroboskopy, wytwornice dymu, konfetti – to tylko niektóre z wielu niespodzianek. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwać będą strażacy z OSP Jarszewo.
Najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru będzie mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu, w którym po raz kolejny aktualny Mistrz Medicina zmierzy się z Repro Service Pol.
Zanim to jednak nastąpi zaraz po zgaszeniu świateł i powitaniu publiczności wystąpi grupa taneczna N.A.S.A. z Koszalina, która zaprezentuje dwa niezwykle dynamiczne pokazy tańca w stylu breakdance. Grupa ma za sobą wiele międzynarodowych sukcesów, można ich zaobserwować również na pokazach podczas walk na galach MMA. Oprócz tańca zaprezentuje się Przemek Mistrzak ze Szczecina wraz ze swoją asystentką.
Drzwi otwieramy kilka minut po godz. 16.00 Zapraszamy rodziców z dziećmi, w godz. 16.15 – 18.15 w korytarzu dostępne będzie stoisko z bezpłatną watą cukrową dla dzieci. Oprócz tego na dzieciaków czekał będzie klaun Tomi poruszający się na szczudłach z balonami i cukierkami dla najmłodszych. Dla dorosłych przygotowaliśmy bezpłatny serwis kawowy ze słodkim poczęstunkiem.
Ceremonia otwarcia imprezy finałowej, prezentacja drużyn oraz wyprowadzenie zawodników na mecz finałowy nagrywane będą z kamery umieszczonej na specjalistycznym dronie. W tym roku zawodników na mecz finałowy wyprowadzą najmłodsi piłkarze Gryfa Kamień Pomorski z sekcji przedszkolaków prowadzonej przez trenera Dawida Sandzewicza.
Niebywałą atrakcją sobotniego wieczoru będą dwie loterie z cennymi nagrodami. Do wygrania trzy rowery górskie, artykuły AGD, 17 piłek adidas z okazji 17 finału oraz wiele innych cennych fantów. Przy wejściu każdy kibic otrzyma specjalny los z numerem, wstęp oczywiście będzie bezpłatny.
Prosimy o przybycie najpóźniej do godz. 18.10 bowiem kilka minut później zostanie wyłączone światło.

PROGRAM IMPREZY:

16.40 Mecz o V miejsce: All Stars Świerzno – ZURB Kamień Pomorski
17.20 Mecz o III miejsce: DarKing – Jar Jarszewo
18.00 Loteria z nagrodami
18.20 Ceremonia otwarcia
18.25 Występ grupy tanecznej N.A.S.A z Koszalina
18.35 Football Freestyle Przemek „Mistre” Mistrzak wraz z asystentką
19.00 Prezentacja drużyny Repro Service Pol.
19.10 Występ grupy tanecznej N.A.S.A z Koszalina
19.20 Prezentacja drużyny Medicina
19.30 Występ Chilliderek z Gimnazjum Publicznego w Kamieniu Pomorskim
19.35 Wyprowadzenie zawodników – dziecięca eskorta przedszkolaków Gryfa Kamień Pom.
19.40 Mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego
20.30 Ceremonia zakończenia
20.40 Loteria z nagrodami

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *