Młodzi Gryfiarze niepokonani w Gryficach

W sobotę, 17 października 2015 roku w Gryficach rozegrana została przedostatnia kolejka ligowa w ramach Zachodniopomorskiej Ligi Orlika Młodszego. W rywalizacji udział biorą cztery drużyny z rocznika 2006 – 2007: „Sparta” Gryfice, „Rega” Trzebiatów, „Fala” Międzyzdroje oraz „Gryf” Kamień Pomorski.
Zespół kamieńskiego Gryfa prowadzony jest przez trenera Dawid Sandzewicz. Drużyna na co dzień współpracuje ze szkółką piłkarską LP Football Academy w Poznaniu. Treningi młodych zawodników odbywają się dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Dodatkowo odbywają się zajęcia na basenie.
Nasi młodzi zawodnicy wygrali w Gryficach wszystkie trzy spotkania ligowe!
Oto wyniki:
„Rega” Trzebiatów – „Gryf” Kamień Pomorski 0:5,
„Sparta” Gryfice – „Gryf” Kamień Pomorski 0:3,
„Gryf” Kamień Pomorski – „Fala” Międzyzdroje 3:1.

Skład drużyny Gryfa Kamień Pomorski: Kuba Stępień, Fabian Bodek, Hubert Bodek, Bartek Wójcik, Adrian Konopski, Mateusz Kamiński, Błażej Sawuła, Maciej Kułaga, Kacper Sikora, Julian Jankowski i Mikołaj Drzewiecki.
Ostatnia kolejka ligowa rozegrana zostanie za tydzień w Trzebiatowie. Następnie zawodników czeka przerwa w rozgrywaniu meczów na świeżym powietrzu, treningi i turnieje przeniosą się na okres jesienno – zimowy do hali widowiskowo – sportowej w Kamieniu Pomorskim.
Dziękujemy naszym młodym piłkarzom za kolejny dobry występ w lidze Orlika Młodszego. Słowa podziękowania należą się również rodzicom, a także trenerowi Dawidowi Sandzewiczowi. Trzymamy kciuki za ostatnią kolejkę ligową – powodzenia w Trzebiatowie!
Daniel Klamborowski – MOSiR Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *