Mistrzowie street dance w Rewalu i Niechorzu

Setki tancerzy i znakomici didżeje w najbliższy weekend spotkają się na Wybrzeżu Rewalskim. 13 sierpnia rozpocznie się tam Tancbuda Summer Action. Nadmorski turniej street dance co roku przyciąga światowej sławy freestylowców, beatboxerów, mistrzów tańca breaking i bardzo liczną widownię. Partnerem wydarzenia jest Pomorze Zachodnie.

To już trzecia edycja Tancbuda Summer Action w Rewalu. W poprzedniej uczestniczyło prawie 300 tancerzy. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem miłośników street dance, ale także turystów wypoczywających nad Bałtykiem. Park Wieloryba w Rewalu zamieniał się w wielką scenę z efektownym oświetleniem i najnowocześniejszym nagłośnieniem. Turniejowym zmaganiom towarzyszyły inne muzyczne imprezy i warsztaty w Niechorzu prowadzone przez mistrzów hip-hopu, house i breakdance.

Tak będzie również w tym roku. Na trwające ponad tydzień warsztaty „Spoko Kemp 2021” przyjadą m.in. Kwame Ba, Niako, Spunkey, T-Boy, Zonta, Toby, Ben Wichert i inni znani tancerze, choreografowie, muzycy. O wyjątkową oprawę muzyczną zadba Vunky Lao, słynny didżej z Berlina. Swoje umiejętności w Rewalu zaprezentuje również MC Rademenez, rekordzista Polski we freestyle hip-hop.

Tancbuda Summer Action 2021 odbędzie się piątek i sobotę 13-14 sierpnia (wstęp wolny). Turniej Street Dance to plenerowe pokazy tańca breaking, beat boxu oraz freeestyle’u, czyli improwizowanego rapowania.

Partnerem wydarzenia jest Pomorze Zachodnie.

Więcej informacji o Tancbuda Summer Action, aktualności, sylwetki gwiazd, program imprezy:

https://pl-pl.facebook.com/pg/TancbudaChallenge/posts/

Biuro Prasowe

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

To top