Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich!

Zapraszamy do udziału w Drugich Mistrzostwach Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich, które odbędą się w styczniu oraz lutym 2019 roku w sali widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury przy ul. Wolińskiej 9 (Hala Widowiskowo-Sportowa w Kamieniu Pomorskim). Prawo udziału ma każda osoba, bez względu na wiek, płeć, oraz miejsce zamieszkania. Jedynym warunkiem jest znajomość kultowej gry Deluxe Ski Jump.
Organizatorzy mistrzostw przewidzieli trzy spotkania w terminach (05 stycznia 2019 roku godz. 12:00, 26 stycznia 2019 roku godz. 12:00 oraz 16 luty 2019 roku godz. 12:00) w ramach, których każdy uczestnik w sumie na dziewięciu skoczniach odda osiemnaście skoków zaliczanych do klasyfikacji generalnej.

Jeżeli chcesz się poczuć jak Adam Małysz, Kamil Stoch czy Piotr Żyła to nie zwlekaj i zapisz się na Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich.

Zapisy trwają od 07 grudnia 2018 roku do 4 stycznia 2019 roku do godziny 12:00 w biurze Kamieńskiego Domu Kultury (ul. Wolińska 9, Kamień Pomorski, tel. 663 980 133 lub 91 4000 390). Wpisowe wynosi 10,00 złotych za udział w danym terminie. Zgłoszenia należy dokonać osobiście, telefonicznie, przez facebooka lub mailowo: sekretariat@kadek-kamien.pl

Na najlepszych zawodników poszczególnych terminów turnieju oraz końcowej klasyfikacji generalnej Mistrzostw Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich czekają atrakcyjne nagrody oraz puchary.

Organizatorem Turnieju jest Kamieński Dom Kultury.
Współorganizatorem jest Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim oraz Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim

Wersja gry, na której skaczemy to: Deluxe Ski Jump 2.1
Jest to kolejna świetna propozycja na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Kamieński Dom Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *